• 10/11/2022
  • Podle wizewebsite
  • 500 Pohledy

Miláček dětí “Tary” si nedá říct. Kontroverzní youtuber řídil se sklenkou v ruce!<

Tary, vlastním jménem Taras Povoroznyk (29), je český kontroverzní youtuber a vloger ukrajinského původu. Svými příspěvky i videi na sociálních sítích často šokuje a spousta lidí mu nadává, že není dobrým příkladem pro malé děti, které ho sledují. Na Nový rok přidal Tary na sociální sítě fotografii, která opět rozpoutala bouřlivou vlnu emocí.

02. 01. 2022 10:53 | Autor Anna ČmuchálkováSdílet

Kontroverzní youtuber Taras Povoroznyk opět nezklamal. Na svůj Instagram přidal fotografii, jak sedí za volantem a v ruce drží sklenku něčeho, co vypadá jako šampaňské. Ve videu, které také přidal, následně uvedl, že je to dětské šampaňské, ale ani přesto fotografie nevyznívá dobře, zvlášť proto, že youtubera sledují opravdu malé děti.

„Tak teď už jsem viděl všechno, myslel jsem, že tenhle člověk už nemá čím překvapit, ale on je prostě mistr na nevhodný fotky,” napsal k příspěvku jeden z uživatelů. „Alkohol za volantem?! Koukám, že youtubeři si mohou dělat, co chtějí,” nechápe další. „Lidi se tu oháněj, že je to dětské, může bejt, ale pochybuji o tom, že každé děcko si spojí, že je to nealko. Nemyslím si, že je to zrovna příkladný,” myslí si další komentující.

Kontroverze

Miláček dětí “Tary” si nedá říct. Kontroverzní youtuber řídil se sklenkou v ruce!

V prosinci 2018 na svůj kanál nahrál video pod názvem Jsem pirát silnic, ve kterém se chlubil rychlou a nebezpečnou jízdou po dálnici ve svém audi. Později ho ze svého kanálu smazal.

V březnu 2019 se na Instagramu objevila jeho odpověď mladému fanouškovi, který se ho ptal, proč prodává drahé oblečení. Na to Taras odpověděl: „Já nemám drahý oblečení, jen ty máš málo peněz.“ V rámci pokračování streamu i dalších vyjádření tento svůj výrok označil za nepovedený pokus o vtip. I přesto sklidil vlnu negativních reakcí ze strany ostatních youtuberů a široké veřejnosti.

Podle žebříčku Forbes byl v roce 2020 nejlépe vydělávajícím youtuberem v Česku. Díky youtube a merchi si vydělal patnáct milionů korun.