• 25/09/2022
  • Podle wizewebsite
  • 491 Pohledy

Nepřehlédnutelná Meghan: V rudé róbě zastínila Den veteránů! Nevzala si podprsenku<

Princ Harry (37) a jeho paní Meghan Markleová, někdejší televizní hvězdička známá například ze seriálu Kravaťáci, se opět objevili na společenské akci. S válečnými veterány se v předvečer Dne veteránů objevili na červeném koberci a poté se účastnili galavečera v muzeu Intrepid v New Yorku. Celosvětově známý manželský pár se podle všeho báječně bavil. Dvojice nešetřila úsměvy, především tedy bývalá vévodkyně ze Sussexu, která je vrhala na všechny strany. A i když se možná za několik let dozvíme, že v té době hrozně trpěla a toužila spáchat sebevraždu (jak tomu údajně bylo v den slavnostní premiéry Cirque du Soleil v Royal Albert Hall), toho večera byla zkrátka okouzlující.

Meghan Markleová prezidentkou?! Je to pravděpodobné, shoduje se její bratr s experty

Symbolem veteránů jsou už od první světové války vlčí máky, které tehdy pokrývaly hroby padlých na západní frontě. A připnutím rudé květiny si lidé připomínají hrdinství a oběti vojáků dodnes. Vévodkyně s vlčími máky sladila nejenom svou pompézní róbu s dlouhou vlečkou od značky Carolina Herrera, ale i lodičky na jehlovém podpatku od módního návrháře Giuseppeho Zanottiho. Princ Harry oblečený do smokingu mohl na své „makové panence“ oči nechat. A všichni okolo také.

A to i kvůli doplňkům, kterými šaty, jejichž cena je neznámá, Meghan doplnila. Na nožkách měla lodičky značky Giuseppe Zanotti v přepočtu za 7,7 tisíc korun, ouška jí zdobily náušnice Maison Birks za 295 tisíc korun a na zápěstí se jí leskl zlatý náramek Love od Cartiera za 150 tisíc korun a diamantový náramek od Cartiera po princezně Dianě (†36) za 522 tisíc korun.

Nepřehlédnutelná Meghan: V rudé róbě zastínila Den veteránů! Nevzala si podprsenku

VIDEO: Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru

Video
délka: 06:40.40

Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru Mall.tv

Přestože takto vymóděná byla Meghan skutečně nepřehlédnutelná, volba této róby tentokrát nebyla nejšťastnější. Vypadala v ní totiž poněkud napěchovaně, mnozí tedy začali záhy spekulovat, že se jí ještě nepodařilo shodit všechna těhotenská kila. Především v horní části se jí poměrně nehezky zařezávaly šaty do snědé kůže a dělaly jí na zádech zbytečné faldíky. Nelichotivě působil i její dekolt bez opory spodního prádla. Ňadra se jí podivně připlácla k hrudi a oddělila, takže výstřih působil smutně a povisle.

Jak se ale zdálo, Harry tyto nedostatky blahosklonně přehlédl a užíval si společnost své krásné partnerky, které se po celou dobu láskyplně dotýkal. Právě intimnosti na veřejnosti by byly v Anglii u členů královské rodiny ostře kritizovány. V Americe to ovšem nikomu nevadí… Ba právě naopak, i díky tomu, že se nestydí dávat všem na odiv svou lásku, jsou za velkou louží tolik oblíbení…

Meghan si stěžovala na dětství v chudobě: Další lež?! Táta přitom vyhrál v loterii

Fotogalerie
66fotografií
Meghan Markle a princ Harry na akci v muzeu Intrepid v New Yorku
Autor: Profimedia

Srdceryvná slova Žbirkova (†69) syna Davida: Včera jsem přišel o tátu a...

Náhlá smrt Žbirky (†69) šokovala i jeho přátele! Slova plná bolesti i krásné vzpomínky

Poslední foto Mira Žbirky (†69): Dva týdny před smrtí slavil narozeniny!