• 17/02/2023
  • Podle wizewebsite
  • 402 Pohledy

Co na sebe na svatbu? Nejzajímavější svatební oblečení<

Co si obléci na svatbu?

Jedním z nejžhavějších trendů, ideální pro svatbu, je oblečení pastelové barvy. Nejedná se pouze o romantické šaty, ale také o moderní soupravy s topy a sukní nebo o dámské obleky v odstínech broskvového jogurtu nebo fialové a především zajímavý klobouk. Zajímavým outfitem jsou halenky se širokými rukávy a k nim jednoduché kalhoty.

Až se budete připravovat na svatbu v této sezóně, můžete si vybrat super trendy pastelové šaty, které vypadají nejlépe, když nejsou zahlceny tmavými doplňky. Místo černé kabelky a sandálů zvolte příslušenství ve světlém nebo nahém tónu. Samozřejmě bude fungovat i zlato nebo stříbro.

Co na sebe na svatbu? Nejzajímavější svatební oblečení

Nemáte ráda pastelové barvy? Vaše krása získává ve společnosti silnějších barev? Máme pro vás dobrou zprávu: šaty lze uchovat v syté barevné škále. Letos jsou ve hře zejména intenzivní fialové, oranžové, žluté a všechny možné variace žluté. Jaké doplňky ladí s barevnými šaty na svatbu? Můžete si vybrat klasickou sadu s tělovými nebo kovovými doplňky nebo se rozhodnout pro zajímavé barevné blokování přidáním bot a kabelky v kontrastní barvě. Šaty mohou být přitom v boho stylu maxi nebo naopak midi.