• 07/04/2023
  • Podle wizewebsite
  • 236 Pohledy

Dvouletá holčička šokuje internet. Má nejspíše ty nejkrásnější vlasy, které jste kdy viděli<

Maminka dvouleté Aubree, která vypadá jako princezna z pohádky, na sociální sítě sdílela její neuvěřitelnou hřívu a dočkala se obrovského úspěchu.

Našli se ale i tací, kteří tomu, že jsou vlasy skutečně holčičky, nevěřili a obviňovali její mámu, že jí do vlasů nasadila dlouhé příčesky, nebo dokonce paruku. Z některých komentářů zkrátka závist přímo kapala.

Na snímku je vidět, jak si batole hraje se svými hračkami, zatímco holčičku její maminka natáčí. Dokonce i vlasy lehce pročesává prsty, aby bylo dobře vidět, jak jsou husté a silné.

 Dvouletá holčička šokuje internet. Má nejspíše ty nejkrásnější vlasy, které jste kdy viděli

Pod video maminka napsala: „Jsou mi dva roky,“ a to nejspíše způsobilo, že mnoho lidí po zhlédnutí videa jen šokem ztuhlo s pusou dokořán. Takový objem a délka vlasů jsou zkrátka u dvouletého dítěte naprosto nevídané.

Její dcera se prý s hlavou plnou vlasů už narodila. Lékaři jí ale mylně tvrdili, že to se sice někdy stává, ale že jí tyto vlasy nejspíše hned zase vypadají. To se ale očividně nestalo.

„Moje vlasy začaly vypadávat hned po porodu, teď už je mi jasné proč, všechny mi je vzala!“ dodala z legrace pod příspěvek maminka holčičky.

Zdroj: Daily star

KAM DÁL: Bernášková z Ulice vystavuje vnady, co na to její manžel? Podle fanoušků je to jasné.