• 02/11/2022
  • Podle wizewebsite
  • 410 Pohledy

Direct Fidoo umí nově napojit platební karty Komerční banky<

Sdílet

přidejte názor
Gabriela Hájková20. 10. 2021

Firemní karty Komerční banky umí být nově nově propojené s aplikací Direct Fidoo pro zpracování a vyúčtování firemních výdajů. Po dlouhých měsících testování byla služba oficiálně spuštěna v 18. 10. 2021

Díky partnerství s Fidoo získají naši klienti bezpečný a efektivní nástroj pro správu svých výdajů přímo navázaný i na produkt Komerční banky – KB firemní karty, uvedla Radka Turková, ředitelka Korporátního a municipálního bankovnictví v Komerční bance s tím, žeklienti si mohou také pořídit předplacené karty Fidoo, které je možné rychle dobíjet. Každý zaměstnanec tak může platit firemní výdaje bezhotovostně. Firma tímto způsobem může nahradit hotovostní pokladny a výdej hotovostních záloh svým zaměstnancům, a to i v různých měnách, dodala Turková.

Direct Fidoo umožňuje po platbě kartou a vyfocení účtenky chytrým telefonem výdaj propsat do aplikace, kde je pak v systému digitálně schválen nadřízeným a přes propojení do účetního systému je kompletně zaúčtován.

Direct Fidoo umí nově napojit platební karty Komerční banky

V případě služebních cest se do vyúčtování zařadí i výdaje za stravné, zálohy za ubytování či letenky a jízdné. Aplikace pak vše automaticky spočítá a přenese data přímo do účetního softwaru.

Propojení funguje se všemi typy platebních karet Komečky, tj. lze používat debetní i kreditní. Direct Fidoo je dceřiná společnost Direct pojišťovny.

Autor: Dalibor Z. Chvátal

Propojení firemních karet Komerční banky s aplikací Direct Fidoo. (18. 10. 2021)