• 19/03/2023
  • Podle wizewebsite
  • 363 Pohledy

Ondráček v Motoru: Hokej mě zase baví. Z konce ve Zlíně jsem byl špatný<

V úterý přijel Jiří Ondráček do Zlína jako protivník. Nikdy dřív to nezažil. „V životě jsem nebyl v kabině hostů,“ usměje se v rozhovoru pro Sport. Už je mu hej. Na poslední chvíli získal angažmá, ve které ani nedoufal. Jako sladký bonus má kolem sebe dvě největší hvězdy Motoru. A šlape jim to. „Co víc si můžu přát ve třiatřiceti letech,“ pochvaluje si souhru s Gulašem a Pechem.

Berete to jako zadostiučinění? Zlín s vámi po minulé sezoně přestal počítat.„Asi tři dny mě to trápilo. Byl jsem z toho fakt špatný. Ani nešlo o to, že jsem skončil. To jsem čekal. Ale v březnu, po pohovorech po sezoně. A ne týden před letní přípravou. A ještě po telefonu přes agenta. Dodneška mě mrzí, že pan Svoboda (trenér Zlína) nepřišel a neřekl mi to do očí. Ale na klub nedám dopustit. S nikým jsem si nic neudělal. S Jirkou Marušákem a Patrikem Kamasem (jednatelé Beranů) jsme si všechno řekli. Je to v pohodě.“

Všechno zlé je pro něco dobré, co?„Teď jsem šťastný, že jsem v Budějovicích. Je to pro mě nová příležitost. Zaplaťpánbůh, že to dopadlo takhle. Ještě nějakou sezonu snad přidám. Můžu ukázat, že třeba byla chyba mě pouštět. Když jsem byl ve Zlíně a nedařilo se, dostávali jsme to mezi lidmi jako domácí sežrat. V Budějovicích si to užívám. Skoro nikdo mě tam nezná.“ (usmívá se)

Ondráček v Motoru: Hokej mě zase baví. Z konce ve Zlíně jsem byl špatný

Navíc jste se dostal do nejlepší lajny…„Celkem mě nastartovalo, že můžu hrát s takovými dvěma hráči.