• 12/09/2022
  • Podle wizewebsite
  • 564 Pohledy

Světové celebrity Silikonová kráska Coco šokuje: Stále kojí svou pětiletou dceru!<

Předchozí Další14. srpna 2021●05:00 Sdílej:

Zpětna

Kdy jindy otevřít debatu o krmení dětí z prsu nežli v týdnu od 1. do 7. srpna, na který připadá Světový týden kojení? Na téma, které stále v mnohých lidech vyvolává rozporuplné reakce, se vyjádřila i silikonem vyztužená modelka Coco Austinová (42). Šokovala přiznáním, že svou pětiletou dceru stále kojí!

Přestože z jejích sociálních sítí i vystoupení na veřejnosti měl člověk pocit, že ho modelka Coco Austinová, manželka známého rappera Ice-T (63), nemá čím překvapit, opak je pravdou. V rozhovoru pro deník US Weekly se rozhovořila na téma kojení… které stále dopřává své dceři Chanel (5). „Chanel má pořád ráda moje prsa,“ krčila modelka rameny, což dívenka potvrdila slovy „prsíčka mě uspávají“.

Po porodu přitom Coco měla s kojením problémy, a jak se svěřila, dokonce přemýšlela nad tím, že to vzdá… Rodina ji však přesvědčila, aby to nedělala, zadařilo se... a daří se dalších pět let. A Austinová je z toho nadšená. „Je to velký okamžik spojení mezi matkou a jejím dítětem,“ libuje si.

Nezbedná Coco Austin a její kokosy na sněhu: Bradavky se draly na povrch!

Rodačka z Los Angeles přitom přiznává, že její dcera, která často nosí oblečky ladící s maminkou a stejně smyslně vzdor svému věku v nich pózuje, kromě mateřského mléka normálně jí. Podle jejích vlastních slov spořádá třeba steak nebo hamburger, jelikož prý miluje maso, a vzápětí se už sápe mamince do výstřihu, jelikož si „každou chvíli dopřeje malou svačinku“.

„Proč bych jí to měla zakazovat? Až to sama nebude chtít, v pořádku, tehdy to zastavíme. Ale nechápu, proč bych jí měla říkat ‚ne‘,“ vysvětlila Coco. S kojením nehodlá přestávat ani proto, že „ve společnosti panuje přesvědčení, že by se děti měly přestat kojit nejpozději ve dvou letech“.

Světové celebrity Silikonová kráska Coco šokuje: Stále kojí svou pětiletou dceru!

VIDEO: Radost nebo utrpení? 9 známých žen prozradilo, jak prožívalo kojení

Videodélka: 01:37.13

Radost, nebo utrpení? 9 známých žen prozradilo, jak prožívalo kojení Pop Sugar

Bývalá hvězda reality show a rapper Ice-T, známý interpret hitů I’m Your Pusher nebo Original Gangster, se také nechali slyšet, že společně s dcerkou sdílejí jedno lůžko. „Říkáme tomu rodinná postel,“ popisovala Austinová. „Kromě Chanel tam spí i všichni naši čtyři psi.“

Dcerka prsatice Coco Austin sladce spinká: Jako v peřince!

To se prý negativně podepsalo na jejich sexuálním životě –„už nemohou být tak spontánní jako dřív“. „Máme ale určité dny, kdy máme postel pouze sami pro sebe,“ zdůraznila kráska, která za svou klenutou postavu vděčí jak dřině v posilovně, tak i šikovným ručičkám nejednoho plastického chirurga.

Fotogalerie63fotografiíCoco Austinová s dcerkou ChanelAutor: Instagram

Divoký mejdan na Primě! Machálková jako bonbónek, kutil Hruška i Nesvačilová na parketu

Zemřela zapomnětlivá babička z Rafťáků (†95): Vlastní dceru přežila o 10 let!

Tuhle minulost by Meghan nejraději vymazala: Divoká svatba, sex a ulítlé filtry!

Autor:sal Sdílej:

Témata

modelka, kojení, SILIKONY, rapper, silikonová prsa, coco austin, silikonové implantáty, Ice-T, světový týden kojení

Máte k článku podnět nebo připomínku?

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYPastva pro oči! Silikonová sexbomba z Playboye se ukázala v titěrný... Svůdná Silvia Kucherenko se svlékla a ukázala silikony! Kolik za fo... Zuzana Belohorcová (45) ukázala snímky bez retuše: Brutální kritika... Miss Kokešová po třech plastikách silikonů: Konečně dokonalá prsa?!Kaufland je Ambasadorem kvality za rok 2021REKLAMA DOPORUČUJEME