• 27/11/2022
  • Podle wizewebsite
  • 391 Pohledy

České celebrity Zvrat v rozvodu Vondráčkové s Plekancem: Tomáš chce děti pro sebe! A platit by měla Lucie<

Ještě před měsícem sdílel všeobecné mínění, že děti by po rozvodu měly vyrůstat s matkou. „Váš manžel navrhuje, aby nezletilé děti byly svěřeny do Vaší péče,“ stojí v dopise, který 9. srpna adresoval zpěvačce hokejistův právní zástupce JUDr. Michal Račok spolu s návrhem na výživné.

Jenže od té doby se změnila spousta věcí. Především zazněla celá řada prohlášení, ať už z úst Lucie, tak řečí jejích příbuzných, které Plekance staví do role otce, který chce škudlit na svých dětech, přestože vydělává těžké miliony.

Důvěrnice Vondráčkové: Za vším je Plekancova žárlivost! A tajemný obří dluh

„Všechno jsou to manipulace, vykonstruované příběhy, které mu každý den vyrážejí dech. Na základě těchto podrazů si Tomáš uvědomil, že je Lucie schopná opravdu všeho. A že by se klidně mohlo stát, že bude děti, až je bude mít v péči, štvát proti němu,“ popisuje Plekancův kamarád.

„Postupem času tak Tomáš nejprve dospěl k tomu, že by chtěl kluky do střídavé péče. Ale když celou věc konzultoval s odborníky, podle nichž není střídavka pro děti úplně nejvhodnější, řekl si, že bude bojovat, co nejvíc to půjde. Tedy aby synové byli svěřeni do péče jemu!“ doplňuje zdroj Blesku.

Podle něj se navíc bývalý kapitán nároďáku obává, že když soud děti přiřkne jeho stále ještě manželce, budou je ve skutečnosti vychovávat chůvy. „V minulých letech utratil obrovské peníze za paní na hlídání, aby se Lucka mohla věnovat herectví, když on hrál hokej. A ona chce své kariéře podle všeho v příštích letech obětovat ještě více času, přihlásila se do nejrůznějších castingových agentur a hodlá své herectví rozjet na plné obrátky,“ tvrdí Plekancův důvěrník.

Rozvodovábitva Plekance a Vondráčkové: Všude chtěla jezdit taxíkem a utrácela tisíce dolarů, tvrdí jeho…

České celebrity Zvrat v rozvodu Vondráčkové s Plekancem: Tomáš chce děti pro sebe! A platit by měla Lucie

Tomáš by tak podle jeho slov mohl mít na děti paradoxně víc času než Lucie. „Dopoledne odtrénuje, a když nehraje zápasy, má po zbytek dne volno. A dny, které tráví s týmem na cestách, zastane jeho maminka, která na rozdíl od rodičů Vondráčkové s výchovou synů v Kanadě v minulých letech často pomáhala,“ dodává zdroj Blesku.Je navíc zřejmé, že jeho sportovní kariéra se chýlí ke konci a pak bude mít pro chlapce všechen čas světa...

Alimenty? Platila by Vondráčková!

Smetla ze stolu jeho nabídku na alimenty v částce 60 tisíc korun měsíčně. A požádala o rozvod v Kanadě, kde hodlá vysoudit výživné více než desetinásobné! Jenže se může klidně stát, že nakonec Lucie neuvidí ani korunu, a naopak bude platit ona. „Kdyby získal obě děti do své péče otec, vyživovací povinnost k dětem by pravděpodobně zasáhla manželku, a to i přesto, že on má značný příjem. Ze zákona se totiž na výživě dětí musí podílet oba rodiče,“ říká renomovaný právník JUDr. Jan Černý. Vondráčková je dozajista schopná svou uměleckou činností vygenerovat rovněž nadstandardní příjmy. „O penězích to ale není. On klukům zajistí blahobyt, ať už soud rozhodne jakkoliv. Jde o to, že s nimi chce trávit co nejvíc času a bojí se, že je Lucie, když nebude mít čas, radši svěří chůvám, než aby je dávala jemu,“ upozorňuje Plekancův známý.

Co se děje v Kanadě? Plekanec zakázal Šafářové vstup do jeho domu!

Jak už to v téhle hře Tomáš Plekance a Lucie Vondráčkové bývá, několik hodin poté, co Blesk zveřejnil informace o záměrech Tomáše, vydala prohlášení jeho právnička. „Neprovedla jsem v zastoupení p. Tomáše Plekance změnu původního návrhu na úpravu poměrů k nezletilým dětem po dobu po rozvodu manželství, ani jsme tak radikální změnu původního návrhu nekonzultovali,“ uvedla pro extra.cz JUDr. Lenka Radoňová

Video: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Videodélka: 04:42.64

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie26fotografiíVondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!Autor: archiv Blesku