• 06/02/2023
  • Podle wizewebsite
  • 307 Pohledy

České celebrity Vlna nenávisti vůči těhotné hvězdě SuperStar: Výhrůžky smrtí a fotky dětských rakví!<

Předchozí Další20. září 2021●14:00 Sdílej:

Zpětna

Když Dominika Stará (28) sdílela na sociální síti svou fotku, kterak se v druhém trimestru nechává očkovat proti koronavirové nákaze, sama nejspíš netušila, jaký poprask to vyvolá. Odpůrci očkování ji zahrnuli nenávistnými zprávami, a někteří jí dokonce posílali obrázky dětských rakví! A to je tedy hodně silná káva…

Plavovlasá Dominika Stará, která se v první sérii Česko Slovenské SuperStar stala nejúspěšnější ženou a skočila třetí po Martinu Chodúrovi (31) a MiroviŠmajdovi (32), se musí potýkat s velice nepříjemnými komentáři, jimiž ji zavalili její příznivci. Pokud se tedy vůbec dají nazvat příznivci… K tomu, aby se z oblíbené pěnice stal objekt nenávisti, stačilo docela málo – zdánlivě nevinná fotka Dominiky, která se coby těhotná nechala očkovat proti viru covid-19.

„To, s čím se setkávám poslední dny, vám tu asi nemusím popisovat. Od přání smrti mně i mému dítěti, přes fotky dětských rakviček (ano, někdo si dal tu námahu a poslal mi i takové foto) až po zprávy typu ‚nezodpovědná špína jako ty nemá právo být matkou‘…“ popisovala na Instagramu otřeseně.

Těhotná zpěvačka ze SuperStar: Miminko si vymodlila!

Dominika, která je od ledna letošního roku vdanou paní, přiznává, že něco podobného vlastně mohla čekat. „Riziko jsem si uvědomila ještě před tím, než jsem to zveřejnila a šla do toho s tím, že i takové věci přijdou, ale... i tak mě to prostě nepřestává udivovat. Co dává nám lidem právo takto nenávistně odsoudit druhého člověka a bodnout ho na to nejcitlivější místo?“ žasne zpěvačka, pro kterou je miminko, co nosí pod srdcem, skutečně vymodleným dítětem. Až do veselky byla pannou a počít se jí podařilo až několik dlouhých měsíců poté, co svému manželovi řekla své „ano“.

VIDEO: Zásadní rozpor v manželství Zdeňka Pohlreicha: Kvůli covidu

Videodélka: 05:17.04

České celebrity Vlna nenávisti vůči těhotné hvězdě SuperStar: Výhrůžky smrtí a fotky dětských rakví!

Zásadní rozpor v manželství Zdeňka Pohlreicha: Kvůli covidu Kisa Císařová

„Co mě však zarazilo nejvíce? Že mi to dokázaly psát ženy. Mnohé z nich byly jistě i matkami – alespoň podle fotek. Co špatného jsem jim udělala, aby mi vypisovaly tyto nechutnosti a přály mně i mému dítěti jen to nejhorší?“ podivuje se Dominika.

Věřící blondýnka ze SuperStar je těhotná! Půl roku po svatbě v kostele

„Bůh mi dal svobodnou vůli rozhodovat se a tuto svobodnou vůli mi nikdo nevezme. Vždy jsem plavala proti proudu. Už jsem si vyslechla nenávistné poznámky pro mou víru, pro můj čistý vztah s mým manželem a podobně. Mé svědomí je však čisté a dokážu se každý večer s úsměvem podívat do zrcadla. A vás chci poprosit jen o jedno – buďte k sobě a k lidem kolem vás laskaví. Tato doba je těžká, tak si ji nedělejme ještě těžší,“ apeluje na své followery.

Fotogalerie81fotografiíDominika Stará si vyslechla spoustu nenávisti kvůli očkování.Autor: Instagram

Kate Mossová utržená ze řetězu: Královna večírků je zpátky! Takhle se odvázala na Ibize!

Sexsymbol Sophia Lorenová slaví 87. narozeniny! Z chatrče to dotáhla až do Hollywoodu

Smrt Borise Slivky (†57) z Chlapců a chlapů: Čachry s ostatky!

Autor:sal Sdílej:

Témata

těhotenství, zpěvačka, těhotná, očkování, superstar, Dominika Stará, koronavirus, očkování proti covidu, těhotenství a očkování, očkování v těhotenství

Máte k článku podnět nebo připomínku?

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYBlondýnku ze SuperStar potkal svatební trapas: Nevěsta ukázala více... Svatební den Dominiky Staré: Lupínky růží, písnička z Popelky, kroj... Tajemství »nenápadné« hvězdy SuperStar Chodúra (31): Napsal písně p... Těhotná muzikálová kráska konečně ukázala ultrazvuk: Takhle vypadá ... Kaufland je Ambasadorem kvality za rok 2021REKLAMA DOPORUČUJEME