• 17/01/2023
  • Podle wizewebsite
  • 410 Pohledy

Čtvrteční Noční linka: Jak prožíváte poslední noc před Štědrým dnem?<

23. prosinec 2021Noční linkaNoční linku moderuje ze zlínského studia Jarka Barboříková|foto:Petra Kopásková, Český rozhlas, Český rozhlas

Nezapomněli jste napsat Ježíškovi? Máte doma již vše hotovo nebo pod heslem “noc je ještě dlouhá“ ladíte detaily?

Nezapomněli jste napsat Ježíškovi? Máte doma již vše hotovo nebo pod heslem “noc je ještě dlouhá“ ladíte detaily? Stihli jste zabalit všechny dárky? Jak se vám podařila letošní vánoční výzdoba? Vyrobili jste si vlastní vánoční dekorace? A máte raději moderní nebo tradiční ozdoby? Máte doma živý stromeček? A jak dlouho vám bude doma vonět? Pamatujete si na ten pocit, kdy vám někdo řekl nebo jste sami zjistili, že dárky nenosí Ježíšek, ale vaši nejbližší? Poradíte, jak zvládnout poslední přípravy na svátky bez stresu, abychom si dokázali užít vánoční pohodu? Co budete dělat ráno, až se probudíte? Čím Štědrý den začínáte? Bude to nějaká letitá tradice? Prožijme společně kouzelné dvě hodinky, než to letos vypukne!

Napište na rozhlas.cz/linka nebo zatelefonujte na číslo 731 800 900.

4autor:Jarka Barboříková SdíletSpustit audioJak nás naladíte na DABu

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

S hereckými hvězdami poznejte tajemství textu starého dva tisíce let

Čtvrteční Noční linka: Jak prožíváte poslední noc před Štědrým dnem?

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

O věrné lásce statečného Chairea a sličné Kallirhoy

Koupit

Román byl napsán pravděpodobně už v prvním století našeho letopočtu a možná dokonce i dříve. Jde o první dochovaný milostný a zároveň i dobrodružný román nejenom antického, ale vůbec evropského písemnictví.