• 17/01/2023
  • Podle wizewebsite
  • 465 Pohledy

Na cestu s miminkem si zabalte - Babyweb.cz<

babyweb.cz > Miminko > Na cestu s miminkem si zabalte…

…hlavně pevné nervy a kopec dobré nálady, zvláště pokud cestujete s novorozencem. S nejmenšími dětmi dobře zvažte každou cestu a přesouvejte se opravdu jen v nejnutnějších případech, a pokud možno na kratší vzdálenosti. Pakliže se cestování s novorozeným miminkem nevyhnete, je nutné se na výpravu náležitě připravit.

Zdroj: Shutterstock.com

Na krátké přesuny po okolí si vystačíte s málem, delší cestování či dokonce cesta za hranice si žádají poctivé přípravy a spoustu místa v kufrech. Budete pak mnohem klidnější, což se samozřejmě přenese i na vaše děťátko.

Připravili jsme pro vás seznam věcí, které byste mohli během cestování s vaším novorozencem potřebovat. Pamatujte ale na to, že každé miminko má jiné potřeby a že také každá cesta si žádá své. Berte tudíž následující řádky jen jako doporučení, které se osvědčilo jiným maminkám, a vy byste z něj mohly čerpat potřebnou inspiraci.

Základní výbava na cestu

Kosmetika

Cestovní lékárnička

Na cestu s miminkem si zabalte - Babyweb.cz

Pozor! Jestliže se vaše novorozeňátko chová jinak než obvykle či evidentně stoná nebo dokonce utrpělo úraz, neprodleně vyhledejte lékařskou pomoc. Cestovat s dobře vybavenou lékárničkou se ale vyplatí vždy.

Do bříška

Tip redakce: Pokud nekojíte, oceníte při přípravě stravy pro miminko i tuto novinku –Yoomi – ohřívač mléka přímo v lahvičce. Na český trh jej dodává společnost Babypoint.

Zdroj: Ivana Diskuze: 0 komentářů29.6.2021 3:27| autor: Lucie FumfálkováVíce o tématu: bolestcestacestovánídekahračkakočárekmast na opruzeninymiminkomlékomýtnovorozenecpostýlkateploměrubrouskyv autězažívání