• 22/10/2022
  • Podle wizewebsite
  • 454 Pohledy

Móda Pletené vesty znovu na vrcholu! Tyhle zařaďte do svého jarního šatníku<

Je fascinující sledovat, jak některé trendy, jež byly oslavovány v 90. letech, sklízejí valnou přízeň i nyní, po několika dekádách. Existuje snad nějaká cyklická doba, kdy se módní trháky objeví v momentě, když upadají téměř do zapomnění? Nebo je příčinou zcela něco jiného? Ať tak či jinak, u jednotlivých kousků se můžeme poučit právě z minulosti. Pokud vaše oblečení vypadá jako nové, pořád v něm nacházíte zalíbení, avšak v momentální chvíli je tak trochu outsiderem, hlavně se ho nezbavujte! Odložte ho na pozdější dobu, protože nikdy nevíte, kdy ho opět vytáhnete. Šatník založený na kvalitním oblečení, jež nepodléhá věku, je alfou a omegou.

Jedním z takových je i úpletová vesta. Nejenže nepodléhá věku, ale roztomile v ní bude vypadat dívka, elegantně pak dáma a úhledně v ní budou vypadat i muži. Protože nejedné z nás se vybaví obraz dědečka v pletené vestě, ale i pohledných elegánů. Kousek, který se zavděčí opravdu každému. Takže pokud ho ještě nemáte, přidejte si ho na vámi chystaný must-have list, se kterým chystáte doslova jarní průvan ve své skříni. Nadčasový kousek, který bude vaším skvělým spojencem. Je snadno kombinovatelný a v tomto aprílovém počasí ho uvítáte s otevřenou náručí. Skvěle se s ním totiž vrství.

Jak ale dosáhnout hravých jarních kombinací? Úpletová vesta si bude rozumět s košilí vespod, jejíž límeček se bude ladně vyjímat na ramenou pletené nadčasovosti. V nepřízni počasí ho doplňte společenskými kalhotami nebo džínami a přehoďte přes sebe nesmrtelný trenčkot. Dokonalou tečkou budou jakékoliv elegantní polobotky nebo mladistvé tenisky. Pokud se chcete více odvázat, vestu přehoďte přes košilové oversized šaty s dlouhými rukávy ve vražedné mini délce. Nenuceně elegantní, avšak rafinovaně sexy. A pokud byste si tuto pleteninu zvláště oblíbila a chtěla ji nosit i v parnějších dnech, můžete ji nosit na holé tělo!

Móda Pletené vesty znovu na vrcholu! Tyhle zařaďte do svého jarního šatníku

Podívejte se do naší fotogalerie a vyberte si svou favoritku! Rozradostní vás pruhové lemování kolem véčkového výstřihu, copánkový vzor, sladká růžová i optimistická žlutá nebo výrazné motivy čtverce.

Další módní inspiraci naleznete v pořadu Štýlovečka!

Celebrity v roli návrhářů: Pohodlné kousky, které odráží pravé hodnoty života
Souboj jarních vzorů: Obstojí u vás klasické proužky nebo roztomilé sedmikrásky?