• 20/02/2022
  • Podle wizewebsite
  • 808 Pohledy

Perfektní trik pro ženy, které žijí samy. Jak zajistit, aby vaši osamělosti někdo nevyužil?<

Žena, která žije sama, na sociální síti sdílela svou rutinu, díky které se nemusí obávat toho, že její životní situace někdo zneužije.

Silken Chu, která žije v kanadském Vancouveru, na internetu prozradila, jak se chovat, když jste žena, žijete sama a potřebujete si domů někoho pozvat. Tyto rady můžete využít, až budete chtít opravit dřez, vymalovat, pověsit obrazy nebo něco podobného.

Silken potřebovala pomocnou ruku s přemístěním těžkého kusu nábytku do jejího bytu, ale nechtěla, aby stěhováci věděli, že v bytě žije sama.

Posílení imunity: Díky těmto běžným potravinám v zimě nic nechytnete

Číst více

Naštěstí ji osvítil geniální nápad, jak spolehlivě odvrátit případné nebezpečí. Po bytě rozmístila pánskou mikinu, boty a dokonce i boxerské rukavice, aby to vypadalo, že žije s přítelem.

Pokud by tedy někdo přemýšlel o tom, že by snad byla snadný cíl, nejspíše by si to po spatření páru boxerských rukavic "jejího přítele" velmi rychle rozmyslel.

Kreativitě se meze nekladou. Samozřejmě nemusíte použít naprosto totožné tři věci jako Silken. Místo mikiny postačí kabát, tričko pohozené na botníku, košile nebo cokoliv, co máte zrovna po ruce.

Pokud žádné pánské oblečení nevlastníte, určitě se vyplatí si zajít do nějakého obchodu, kde se prodává oblečení z druhé ruky, a nějaké pánské kousky tam levně nakoupit. Rozhodně se vám to vyplatí.

Lidé budou žít ve vesmíru a Země se stane jen místem na dovolenou, tvrdí Jeff Bezos

Číst více

To ale není vše

Žena, která na TikToku sdílela video, které se okamžitě stalo naprostým hitem, myslela na každý detail.

Dokonce si našla video, ve kterém je slyšet mužský hlas, a před příchodem stěhováků ho spustila a umístila do vedlejšího pokoje.

Každý, kdo do jejího bytu vkročí, je tedy přesvědčen o tom, že její boxováním posedlý přítel je hned ve vedlejší místnosti. Tento trik se zdá být účinnější než jakýkoliv bezpečnostní systém.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Prověřené způsoby, jak si lehce a především účinně zvýšit imunitu.