• 22/01/2023
  • Podle wizewebsite
  • 337 Pohledy

Pil C: Nebudu říkat, že je to moje poslední album. Nikdy nevíš (Rozhovor) Pil C: Nebudu říkat, že je to moje poslední album. Nikdy nevíš (Rozhovor)<

Pil C vydává nové album, které může být poslední, i když o tom nechce otevřeně mluvit. „Nechci, aby lidé bláznili a říkali si, jak ho musí pořádně poslouchat a kupovat si ho, protože další nebude.“ Podle slov zakládajícího člena Comebackgangu bude i pro něho samého lepší, když si nechá otevřená zadní vrátka, kdyby se někdy chtěl k hudbě vrátit.

Albem Odsúdení na úspech si zatím nejintenzivněji pouští fanoušky pod kůži. I proto je podle něj důležité poslouchat skladby chronologicky.

„Když před tebou na začátku alba stál drsný raper, na konci po deseti nebo dvanácti písničkách před tebou stojí kluk svlečený donaha. Skladby jsou seřazeny chronologicky tak, jak vznikaly. Můžeš v nich cítit přerod a změnu,“ říká.

Pil C: Nebudu říkat, že je to moje poslední album. Nikdy nevíš (Rozhovor) Pil C: Nebudu říkat, že je to moje poslední album. Nikdy nevíš (Rozhovor)

Album bude vydávat i jako NFT, každou skladbu zaregistruje v blockchainu a fanoušci si ji budou moci vydražit na nejznámější burze. Světu kryptoměn věří, zasvětil mu posledních pár let života.

K albu zorganizoval i netradiční listening session po vzoru amerických raperů, na které byl i Refresher. „Vzniklo mnoho dobrých nápadů. Nebylo to o tom, aby mi všichni přikyvovali,“ říká Pil C.

Jak se za poslední dva roky změnil slovenský rap?

Můžu mluvit jen za sebe, obecně těžko říct.

Zkusíme se toho dopátrat. Nemáte koncerty, přišli jste tak o jistotu, že vám po víkendu na účtu přistane obstojná částka.

Je znát, že u každého interpreta tvoří koncerty majoritní většinu příjmů z hudby. Vysvětluji to i na albu. Prostě jsem si nekupoval šperky, všechno jsem investoval. Peníze musí generovat další peníze.

Článek pro předplatitele REFRESHER+88% článku dočítajú len členovia REFRESHER+ klubu. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.88% článku dočítajú len členovia REFRESHER+ komunity. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.PŘIDEJ SE K PŘEDPLATITELŮMUŽ MÁM PŘEDPLATNÉ: PŘIHLÁSIT SEnebo Odemkni článek přes SMSPošli SMS na 90211 s textem CLANEK 106924 a dočti tento článek.Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemčení?

Upozornit na chybu.Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.Náhledový obrázek: Nicole Lieskovská