• 18/03/2023
  • Podle wizewebsite
  • 456 Pohledy

Mikiny od Terezy Ramby, Simony Krainové či Báry Polákové<

Článek

Oblečení včetně různých doplňků vydaných pod vlastní značkou se nazývá merch. Znamená to, že známé osobnosti navrhnou vlastní kolekci, kterou pak, většinou ve spolupráci s nějakou agenturou, grafiky a švadlenami, vytvoří a prodávají pod svým jménem na svých stránkách, v e-shopech či dokonce ve vlastním obchodě. V dnešní době je s merchem spojeno především mnoho influencerů a youtuberů, ale i některé české zpěvačky a herečky. A na ty jsme se dnes při představování české tvorby zaměřili. Podívejte se, kdo ze slavných dam má vtipnější či stylovější mikinu nebo tričko.

Novinky u Beyoncé: Sportovní kolekce, album i obnovení slibu

Závazek známého jména: Kdo brzy zastíní slavné rodiče?

Bude prdel s 3v1

Vtipné trio v podání hereček Nikol Štíbrové (34), Veroniky Arichteva (34) a zpěvačky Martiny Pártlové (41) snad není třeba představovat. Možná budete znát i jejich ikonická trička a mikiny s vtipnými vzkazy. Snad nejznámější je nápis Bude prdel, který nyní holky nechaly natisknout i na kalhotky a červené mikiny. Jejich kolekce se stále rozrůstá, a tak mezi další přírůstky patří i trička s nápisem Den jako korálek nebo A na to se napijééém…

Polibek Simony Krainové

Svůj vlastní e-shop By Simona s pohodlným oblečením má také topmodelka, moderátorka a příležitostná herečka Simona Krainová (48). Můžete na něm koupit dámská a dětská trička i teplákové soupravy, což se v této době dost hodí, neboť pohodlného oblečení není na home officech či procházkách přírodou nikdy dost. Jako hlavní symbol zvolila modelka velký potisk výrazných rtů, po němž se kolekce jmenuje Kiss Me.

Vzkazy Báry Polákové

Mikiny od Terezy Ramby, Simony Krainové či Báry Polákové

Líbí se vám písničky od zpěvačky a herečky Báry Polákové(37)? Pak vás jistě bude bavit i její merch, který je plný mikin a triček v jemných pastelových barvách s nápisy a texty z jejích písní. A stejně jako Simona Krainová nabízí různé verze i pro děti. Dokonce si minulé léto otevřela v Praze kamenný obchod s českými značkami nazvaný „Poď si“ podle písně, kterou nazpívala se snowboardistkou Evou Samkovou (27).

Pugét od Aničky Slováčkové

Zpěvačka Anna Julie Slováčková (25) konečně prožívá po překonání rakoviny šťastné období, a tak rozdává radost dál. Vydala nové album Aura a k němu má také nový merch. Trička s květinovým pugétem a nápisem Aura na zádech. A proč zrovna květiny? Protože je prý Anička zkrátka miluje, i na nové desce je spousta odkazů k přírodě. „Když poslouchám Nepospanou nebo Sluneční zář, Slunečnici, Svítá a další pecky z CD, mám před očima zem posetou lučním kvítím... Mezi tím kvítím ležím a nechám svou tvář hřát letním sluncem na obloze bez mráčků,“ komentuje na Instagramu své rozhodnutí zpěvačka.

Texty Anny K.

Exkluzivní kolekci oblečení s texty svých písní představila svým fanouškům a fanynkám nedávno také zpěvačka a skladatelka Anna K. (56), která úspěšně vystupuje na naší hudební scéně už přes 20 let. Nyní si také splnila jeden z dalších snů a vydala svůj vlastní merch. V jejím e-shopu koupíte trička, mikiny a mikinové šaty z organické bavlny s úryvky jejích skladeb, například Prokřehlá, Vždycky se budem znát nebo Nelítám nízko. Tak kterému kousku dáte přednost?

Láska od Terezy Ramba

Stejně jako působí něžně a křehce herečka Tereza Ramba (31), je stylizovaná i její kolekce jednoduchých triček a mikin v základních barvách bílé a černé, která se pojí s jejím projektem Láska je. Ten vznikl v době pandemie, kdy Tereza se svým mužem Matyášem začali nahrávat podcasty s názvem Do (d)uší ze svého obýváku, kam si zvou zajímavé hosty a kamarády, aby pobavili a potěšili lidi kolem sebe. Proto se na oblečení objevují nápisy jako Láska je či Do duší…

Podporujete české značky? Pak se podívejte na kabelky vyrobené u nás!

ynezorPumanzeSaNyknalC