• 30/09/2022
  • Podle wizewebsite
  • 475 Pohledy

České celebrity Hvězda Tří tygrů Kozub o roční dcerce: Vrátím se domů a je nový člověk! Mluví svojštinou<

PředchozíDalší
13. září 2021●10:43
Sdílej:

Zpětna

S přibývajícími nabídkami na filmování tráví Štěpán Kozub (25) o poznání méně času doma. A jelikož většina natáčení se odehrává v Praze, musí mladý herec často nechávat manželku Barboru s dcerou Anežkou (1) samotné v Ostravě, kde rodina bydlí. Není se proto čemu divit, že větší zásluhy na výchově malé Anežky si může připsat právě hercova manželka.

„Moje žena je daleko větší profík. Je profesionální rodič. Ví, kam sáhnout, co říct, co udělat. To já ještě úplně neumím,“ vysekl před kamerou Blesku Štěpán Kozub poklonu své manželce. Jeho rodičovská úloha je zatím jasně daná. „Když mám čas, s dcerou si hrajeme a blbneme. Pozoruju ji, co nového se naučila. Na tom, že jsem pracovně tak často pryč, je jedna pozitivní věc. Když se po delší době vracím domů, ona je zase trochu nový člověk. Jsem takový taťka tulící mazlič. Moje žena vychovává a já to dítě mazlím,“ prozradil herec, jak mají doma rozdělenou výchovu dcery Anežky.

Štěpán Kozub ve Varech: Za nárůst popularity vděčím covidu!

I proto, že hercova žena tráví s dcerou drtivou většinu času, u prvního slova byla právě hercova manželka Barbora. On sám první slovo dcery Anežky s jistotu prozradit nemůže. „Rejstřík slov už má poměrně široký. I když některá jsou v takové její svojštině, v dětském jazyce, kterému ještě úplně nerozumím. Už ale umí říct táta, bába a máma,“ těší se z vývoje své dcery Štěpán Kozub. Když to ale práce dovolí a herec je s manželkou a dcerou doma, zapojuje se bez problémů i do méně povznášejících rodičovských povinností.

První (a poslední) velká akce? Elegán Kozub, pohublý režisér a olíbané silikony královny ze Svatby!

České celebrity Hvězda Tří tygrů Kozub o roční dcerce: Vrátím se domů a je nový člověk! Mluví svojštinou

Ani přebalování nedělá členovi hereckého seskupení Tři tygři problém. I když mezi jeho oblíbené činnosti rozhodně nepatří. „Ne, že bych si v tom úplně liboval, to ale asi ani žádná žena si myslím. Tady ale připouštím jednu věc, že na to je moje manželka mnohem větší talent. Jde jí to víc od ruky než mně. Nicméně už jsem si tím taky prošel,“ pochlubil se herec, který aktuálně dokončuje film s názvem Spolu o útrapách tříčlenné rodiny, z nichž jeden člen trpí poruchou autistického spektra.

Fotogalerie
16fotografií
Autor: Profimedia

Zveřejněno až po smrti Jeana-Paula Belmonda (†88): Soukromé snímky něžného drsňáka!

Vondráčková s Vojnarem se odvázali: Sexuální trapas na večírku!

Dcera expremiéra Grosse (†45) Denisa (23) po rozchodu: Už má jiného!

Autor:kisa
Sdílej:

Témata

dcera, rodiče, štěpán kozub

Máte k článku podnět nebo připomínku?

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Exmanželka Jeana-Paula Belmonda (†88) Natty (56): „Zvíře“ pochovala...
Krásná dcera Zedníčkové a hvězda Sestřiček i 1. MISE Amelie (16): B...
Radikální proměna Bočanové: 10 kilo i vlasy dole! A dcera jí zneuži...
Ivana Jirešová řeší problémy s dcerou: Psycholog po válce s mrtvým ...
Kaufland je Ambasadorem kvality za rok 2021
REKLAMA
DOPORUČUJEME